Regesta S.A. Wolontariat pracowniczy - Szlachetna Paczka 2020

Szlachetna Paczka 2020

W tym roku w ramach Szlachetnej Paczki wybraliśmy dwie rodziny, dla których przygotowaliśmy prezenty zgodnie z zapotrzebowaniem. Była to rodzina Pani Katarzyny i samotnie mieszkający Pan Bogdan. Obydwie rodziny otrzymały wszystko o co prosili. Wolontariusze Gesty Regesty! jak zwykle spisali się na medal. Choć pracy było dużo, nikt nie narzekał, podział obowiązków był perfekcyjny,a praca zespołowa przebiegała bez zastrzeżeń. Miło jest sprawiać radość innym!
 
Regesta S.A. Wolontariat pracowniczy - Mikołaj 2020

Mikołaj 2020

Pandemia, pandemią, ale musieliśmy zrobić wszystko, aby Mikołaj dotarł do naszych najmłodszych. Zabezpieczeni w maseczki, razem ze Świętym Mikołajem wyruszyliśmy w trasę, aby odwiedzić dzieciaki z naszego powiatu. Sanie pełne prezentów, zabawa, piosenki i radość naszych milusińskich spowodowały łzy w naszych oczach. Dziękujemy za piękne emocje!

Regesta S.A. Wolontariat pracowniczy - Światowy Dzień Misia w Przedszkolu Świetlik

Światowy Dzień Misia w Przedszkolu Świetlik

Gdzie dzieci, tam pluszowe misie, dlatego nasza wolontariacka drużyna, w Światowy Dzień Pluszowego Misia odwiedza  Przedszkole "Świetlik" ze Skowronna Dolnego, aby podarować dzieciakom pluszaki oraz słodką, misiową niespodziankę.
Radości zawsze jest co niemiara i wśród dzieci i wśród dorosłych.

Regesta S.A. Wolontariat pracowniczy - Krwiodawstwo

Krwiodawstwo

Firma Regesta jest Członkiem Stowarzyszenia Krewcy Ponidzianie  , którego misją jest organizacja na terenie powiatu pińczowskiego cyklicznych Akcji Zbiórki Krwi pod hasłem Oddaj Krew, Podziej się Życiem.

Pracownicy nasi, nie tylko przygotowują Zbiórki Krwi, ale także systematycznie oddają swoją krew dla potrzebujących.

Ponadto, dzięki zaangażowaniu, szalonym pomysłom i wielkim sercom wszystkich Członków Stowarzyszenia, czynnie uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych i społecznych, które uczą nas dostrzegać, że czasami bardzo blisko jest ktoś kto ma takie same potrzeby, ale niewielkie możliwości. Jesteśmy świadomi, że praca dla innych uczy pokory wobec życia, a wszystkie podjęte działania wzbudzają poczucie własnej wartości, uwrażliwiają na potrzeby innych,  integrują społeczność, uczą empatii, większej wrażliwości na potrzeby i problemy innych, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zrobić więcej!

Regesta S.A. Wolontariat pracowniczy - Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka to nie tylko pomoc materialna dla najuboższych, ale przede wszystkim motywacja do walki z codziennymi przeciwnościami. Pomocna dłoń, dobre słowo i głęboka empatia naszych pracowników są równie ważne jak przekazana pomoc rzeczowa. Wolontariusze spotykają się z rodzinami, poznają ich historię i potrzeby, dzięki temu są w stanie przygotować listę najpotrzebniejszych rzeczy. Samo skompletowanie prezentów jest już finalnym etapem całego procesu. Każdego roku nasi pracownicy ochoczo uczestniczą na każdym etapie programu Szlacheta Paczka. Dzięki temu mają swój udział w uśmiechu na twarzach obdarowanych.