Światowej klasy
systemy informatyczne

Wdrażane przez spółkę Regesta S.A. rozwiązania informatyczne wspierające branżę TSL, wyróżniają się niezawodnością i łatwością obsługi. Dzięki nim możemy sprawniej i efektywniej realizować zlecenia transportowo-logistyczne, a zaufanie klientów wobec naszej spółki wciąż wzrasta.

Główne zalety naszego systemu to:

  • Dostęp do Portalu Klienta (24h/7),
  • Zintegrowany system klasy ERP,
  • Możliwa integracja z systemami naszych klientów,
  • Indywidualnie zaprojektowane rozwiązania dedykowane,
  • Wykorzystanie systemu telematycznego.
Regesta S.A. Rozwiązania informatyczne
Regesta S.A. Rozwiązania informatyczne

System nawigacji GPRS

Łączność z wszystkimi pojazdami naszej firmy zapewniają telefony komórkowe, co pozwala nawiązać kontakt z kierowcami w każdej chwili i zapewnia nieprzerwany przepływ informacji dotyczących realizowanych usług.

We wszystkich własnych jednostkach transportowych wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Flotą oparty na technologii GPRS, który daje między innymi możliwość stałego monitoringu położenia pojazdu i pracy kierowcy a przez to zapewnia większe bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

Strefa Klienta

Dynamiczny rozwój naszej firmy skłonił nas do wdrożenia rozwiązań informatycznych optymalizujących procesy biznesowo-logistyczne. Dzięki temu powstała nowoczesna platforma przygotowana specjalnie dla klientów spółki Regesta S.A.

 
Regesta S.A. Rozwiązania informatyczne

Dedykowane rozwiązania Operacyjne

W zależności od preferencji naszych Klientów i ich oczekiwań jesteśmy w stanie wprowadzić indywidualne rozwiązania informatyczne, mające na celu usprawnienie obsługi procesu logistycznego.

Zoptymalizowane rozwiązania telematyczne

W 2016r. wdrożyliśmy system TMS -Transportation Management System (program Speed firmy Interlan), który jest w pełni zintegrowany z najnowszymi rozwiązaniami telematycznymi firmy TRANSICS. Dzięki tym rozwiązaniom możemy zwiększać wydajność i opłacalność procesów logistycznych, usprawniać styl jazdy oraz sprawić, by był on bardziej bezpieczny i przyjazny dla środowiska.