Fotowoltaika

Jesteśmy pionierem transportowym w dziedzinie fotowoltaiki. Organizujemy transporty modułów fotowoltaicznych z portów europejskich na magazyny dedykowane klientom oraz na miejsca montażu wielkich farm w Polsce i za granicą. Prowadzimy również dystrybucję wyposażenia farm na mikroinstalacje dla naszych klientów w kraju i poza jego granicami. Organizujemy kontenerowe transporty morskie paneli z Chin do Europy.

Regesta S.A. Specjalizacje - Fotowoltaika

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy liderem w europejskich usługach logistycznych i zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną dla każdej regulacji INCOTERMS.

Oferujemy konkurencyjne stawki za te same usługi w porównaniu do portów zachodnioeuropejskich.

Korzystamy z własnych ciężarówek, magazynów i wykwalifikowanych specjalistów - gwarantuje to pełne bezpieczeństwo przesyłek.

Rozwiążemy Twoje problemy z nieefektywnymi portami Europy Zachodniej, korzystając z Baltic Hub Gdańsk.

Znajdujemy się w Polsce, w samym sercu Europy - w najlepszej lokalizacji do zorganizowania łańcucha dostaw do wszystkich krajów europejskich.

Co nas wyróżnia?

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw dla przesyłek do kontrahentów.
  1. Import kontenerów
  2. Transport morski
  3. Pełne usługi portowe
  4. Pełne usługi celne
  5. Skład celny
  6. Magazynowanie i kompletowanie towarów
  7. Dostawa do odbiorców docelowych w Polsce i całej Europie
Blacha w kręgach

Blacha w kręgach

Specjalizujemy się w przewozach naczepami typu coil-mulda.

Naszymi Klientami w tym zakresie są przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe głównie branży stalowej (transport blachy w kręgach, wałów stalowych, itp.).

Automotive

Automotive

Posiadamy także znaczną ilość naczep z hydraulicznie podnoszonym dachem (w tym coil-muldy), umożliwiające załadunek elementów i konstrukcji o wysokości do 3m.

Są one wykorzystywane między innymi do obsługi kontraktów z przedsiębiorstwami branży motoryzacyjnej przy przewozie części samochodowych (dostawy Just In Time).