Regesta S.A. Dołącz do nas - Sukces firmy to nasz wspólny sukces

Sukces firmy to nasz wspólny sukces

Sukces REGESTA to sukces całego zespołu, który budują najlepsi specjaliści z różnych dziedzin. Dołącz do nas! Naszą firmę tworzy interdyscyplinarny zespół niemal 700 osób, kreatywnych i pełnych pomysłów, którzy z olbrzymim zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Stawiamy na osoby ambitne, komunikatywne i chętne do rozwijania swoich umiejętności i wiedzy. Razem z nimi tworzymy firmę, która jest rozpoznawalna w Polsce i Europie. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, dlatego nawet jeśli nie posiadasz bogatego doświadczenia lub chcesz poznać branżę TSL i odnaleźć w niej miejsce dla siebie, wyślij nam swoją aplikację. Zapoznamy się z nią i kto wie, może okaże się, że doskonale odpowiadasz naszemu wyobrażeniu o idealnym kandydacie do pracy z nami? Pamiętaj, że w naszej firmie obowiązuje Polityka Równych Szans, zgodnie z którą między innymi gwarantujemy równe szanse w zakresie rekrutacji. Zatrudnienie, ocena i promocja pracowników odbywa się zawsze jedynie na podstawie kryteriów takich jak kompetencje, doświadczenie i efektywność wykonywania obowiązków.

Czekamy na Ciebie!

Regesta S.A. Dołącz do nas - Wartości, którymi się kierujemy

Wartości, którymi się kierujemy

 • Postawa wobec ludzi - Zaufanie, dobre relacje i wzajemny szacunek - Budujemy relacje oparte na szacunku i zaufaniu. Dbamy o dobrą atmosferę i czerpiemy przyjemność ze współpracy - uśmiechnięte twarze to u nas częsty widok. Cenimy się nawzajem, słuchamy i czerpiemy z różnorodności zdań, pomysłów i kompetencji. Dotrzymujemy danego słowa i wspieramy się w rozwiązywaniu problemów. Nasza postawa wobec ludzi jest fundamentem naszej kultury organizacyjnej i ma na celu budowanie dobrych, trwałych relacji w równym stopniu - wewnątrz i na zewnątrz organizacji.
 • Postawa wobec siebie w pracy - Zaangażowanie, odpowiedzialność i postęp - Zaangażowanie, odpowiedzialność i postęp odzwierciedlają nasze aspiracje. Są naszą siłą napędową do osiągania sukcesów - własnych i firmy. Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy. Świadomie wykorzystujemy nasze talenty i silne strony. Dynamiczna ekspansja firmy, zmiany wewnątrz organizacji i na rynku nauczyły nas szybko adaptować się do nowej rzeczywistości. Sami często szukamy okazji do zmian czy usprawnień, bo są dla nas kolejną szansą do uczenia się i rozwoju. Nie czekamy, aż ktoś nas wyręczy, bierzemy los w swoje ręce.
 • Postawa wobec zespołu, firmy, klientów i partnerów - Otwartość, wspólne poszukiwanie rozwiązań - Naszym zdaniem otwarta rozmowa, szczególnie w sytuacjach trudnych lub gdy na jedno zagadnienie patrzymy na wiele różnych sposobów, jest naszą szansą na znalezienie optymalnego rozwiązania. Wspólnie jesteśmy w stanie zrobić więcej i lepiej. Uzupełniamy się, inspirujemy, chętnie dzielimy wiedzą i doświadczeniami. Stawiamy na otwarte relacje na każdej płaszczyźnie - wewnątrz i na zewnątrz organizacji.
 • Postawa wobec tego, jak budujemy naszą przewagę - Terminowość, bezpieczeństwo, wykorzystanie szans i kreatywność - Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy, prowokujemy i wykorzystujemy nadarzające się okazje biznesowe. Innowacyjność postrzegamy jako bycie otwartym i pomysłowym oraz poszukiwanie nowej wartości poprzez eksperymenty. Rezultaty naszych pomysłów wdrażamy w firmie i dostarczamy klientom. Terminowość i bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług, służą nam w budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku.
 • Postawa wobec kształtowania przyszlości - Możliwość wpływania na przyszłość swoją i firmy, wspólny cel i sukces - Codziennie aktywnie wpływamy na przyszłość - swoją i firmy. Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, wiarygodną dla naszych klientów i partnerów, o silnej pozycji rynkowej i finansowej, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów.
Regesta S.A. Dołącz do nas - Wspieramy rozwój
naszych pracowników

Wspieramy rozwój
naszych pracowników

Cenimy naszych pracowników, którzy razem z nami budują nasz wspólny sukces. Zatrudniamy rzetelnych i uczciwych profesjonalistów z poczuciem odpowiedzialności za wykonywane zadania. Robimy wszystko, aby praca dawała im satysfakcję i spełnienie. Staramy się pomagać im w rozwoju zawodowym i osobowościowym.
 
 • Nasi kierowcy systematycznie przechodzą pakiet szkoleń teoretycznych w siedzibie firmy i praktycznych w specjalnie do tego celu przystosowanym samochodzie szkoleniowym. Dzięki temu uczą się bezpiecznej i ekonomicznej jazdy.
 • Dla pracowników administracyjnych przygotowany jest roczny plan szkoleń zarówno branżowych, jak i rozwijających cechy charakteru i predyspozycje. Szkolenia mogą odbywać się w siedzibie firmy jako dedykowane szkolenia zamknięte lub też wyjazdowe w formie szkoleń otwartych.
 • Niezależnie od tego czy pracownicy wykorzystują w pracy, czy też nie język obcy, mogą go poznawać i doskonalić podczas zamkniętych kursów.
 • Każda osoba, która rozpoczyna pracę w naszej firmie, otrzymuje kompletne szkolenie wdrożeniowe, a podczas okresu próbnego mentora, który pomaga mu poznać wszystkie tajniki pracy na danym stanowisku.

Zobacz aktualne oferty pracy

Zanim wyślesz nam
swoją aplikację...

Stale poszukujemy ludzi z doświadczeniem

Nieustannie poszukujemy rzetelnych i uczciwych pracowników z odpowiednim doświadczeniem.

Wybierz odpowiednią dla siebie ofertę

Aplikuj na stanowisko, które najlepiej współgra z Twoimi kwalifikacjami oraz zawodowymi celami.

Testy kompetencyjne

Na niektóre stanowiska przeprowadzamy dodatkowo testy kompetencyjne sprawdzające kwalifikacje kandydata

Praktyki zawodowe

sprawdź nasza ofertę praktyk dla uczniów oraz studentów i zdobądź pierwsze doświadczenie.

 • Sylwia - Recepcja

  "Jestem zawsze uśmiechnięta, bo wiem że dzięki temu każdy gość tak właśnie naszą firmę zapamięta :) #szczęśliwypracownikszczęśliwykierownik"

  - Sylwia - Recepcja
 • Agnieszka - DOK

  "Pracuję w zgranym zespole. Drugi raz też bym się tu zatrudniła. Lubię swoją pracę. Czasami aż żałuję, że wiek emerytalny został obniżony."

  - Agnieszka - DOK
 • Paweł w firmie od 15 lat, Firma 2

  "Firma rozumie potrzebę podnoszenia kwalifikacji pracowników. Mogę brać udział w profesjonalnych szkoleniach, dzięki czemu cały czas się rozwijam".

  - Paweł w firmie od 15 lat, Firma 2
 • Andrzej - Spedytor

  "Daję 6****** za możliwość pracy w zgranym zespole".

  - Andrzej - Spedytor
 • Małgorzata - Kierownik Działu Księgowości

  "Życzliwy Zarząd, miła atmosfera, pracowity zespół, możliwość rozwoju, bardzo dobre warunki pracy, dbanie o pracownika (po 12 latach pracy bardzo dobra znajomość firmy)".

  - Małgorzata - Kierownik Działu Księgowości
 • Natalia - Dział Personalny

  "Czuję się potrzebna".

  - Natalia - Dział Personalny
 • Ewa - DOK

  "Pracuję z najlepszymi  i dla najlepszych".

  - Ewa - DOK
 • Natalia - Dział Spedycji

  "Praca tutaj to nie praca, to drugi dom. Nie dlatego, że spędzam tu połowę swojego dnia, ale dlatego, że atmosfera jest naprawdę rodzinna, a podejście Zarządu do każdego pracownika to relacja, niespotykana na obecnym rynku pracy: pełna zrozumienia, ciepła i dobra. Pracować tutaj z takimi ludźmi, z tak niespotykanym i profesjonalnym podejściem to przyjemność, nie przykry obowiązek."

  - Natalia - Dział Spedycji
 • Mariola - Dział Kontroli Wewnętrznej i Analiz

  "Daje 5 gwiazdek za możliwość rozwoju wśród zgranego zespołu"!

  - Mariola - Dział Kontroli Wewnętrznej i Analiz
 • Beata - Dział Fakturowania TS

  " Regesta to firma z tradycjami. Cieszę się, że mogę być jej częścią".

  - Beata - Dział Fakturowania TS
 • Michał - Dział Paliw

  "Praca w Regesta S.A. potrafi wciągnąć, jest różnorodna, daje satysfakcję. Pasuje do mojego pomysłu na życie".

  - Michał - Dział Paliw
 • Ewelina - Dział Transportu

  "Mam możliwość rozwoju i podejmowania nowych ciekawych wyzwań. Mogę zawsze liczyć na wsparcie przełożonych i zespołu. Czuję że jestem właściwą osobą na właściwym stanowisku. System wynagrodzeń jest transparentny a dodatkowe premie jeszcze bardziej motywują. Zakres moich obowiązków jest spójny zarówno z moim wykształceniem, jak i cechami osobowościowymi".

  - Ewelina - Dział Transportu
 • Karolina - Dział Kontroli Wewnętrznej i Analiz

  "Rodzinna atmosfera i szacunek do pracownika. Firma dba o środowisko".

  - Karolina - Dział Kontroli Wewnętrznej i Analiz
 • Karolina - Dział Fakturowania TS

  "Dlaczego warto pracować w Regesta? R- rzetelność, E-elastyczność, G-gotowość do działania, E-ekipa, S-ssoliność wykonywanych usług, T-transport na najwyższym poziome, A-atmosfera".

  - Karolina - Dział Fakturowania TS
 • Małgosia - Dział Księgowości

  "R-rozwój, E-energia, G-gwarancja, E-entuzjazm, S-stabilizacja, T-tolerancja, A-aplikuj:.

  - Małgosia - Dział Księgowości
 • Edyta - Dział Księgowości

  "To miejsce, ten czas i nasza wspólna przyszłość".

  - Edyta - Dział Księgowości
 • Paweł - DOK

  "Regesta - wieziemy lepsze jutro... "

  - Paweł - DOK
 • Ewa - DOK Tychy

  "Bo Lepiej być nie może".

  - Ewa - DOK Tychy
 • Joanna - Dział Kontroli Należności

  "Odkąd pracuję w Regeście moja kariera zawodowa ruszyła z kopyta -  są tu świetne możliwości rozwoju i  panuje rodzinna atmosfera".

  - Joanna - Dział Kontroli Należności
 • Rafał - Dział Spedycji

  "Robię to co lubię, w miejscu które lubię".

  - Rafał - Dział Spedycji
 • Daniel - DOK

  "Długo szukałem swojego miejsca i Tu właśnie znalazłem".

  - Daniel - DOK
 • Tycjan - BHP i P/POŻ

  "Profesjonalny i odpowiedzialny zespół".

  - Tycjan - BHP i P/POŻ
 • Ilona - Dział Fakturowania TS

  "Kreatywność i profesjonalizm współpracowników,  mobilizuje do  ciągłego rozwoju. Komfortowe biura w których można poczuć się jak w domu. Niesamowita atmosfera".

  - Ilona - Dział Fakturowania TS
 • Wojtek - Dział Spedycji

  "Super atmosfera, fajni ludzie w firmie, na których zawsze można liczyć".

  - Wojtek - Dział Spedycji
 • Agata - DOK

  "Tu i teraz ! Gdzie indziej lepiej nie będzie".

  - Agata - DOK
 • Monika - Dział Księgowości

  "Firma Regesta to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętności dostosowania się do potrzeb kontrahentów w realizacji usług oraz wykazujących zaangażowanie, rzetelność i terminowość w świadczeniu swoich usług".

  - Monika - Dział Księgowości
 • Marika i Magda - Dział ZIR

  " Jest tu pewna firma co Regesta się zwie, Jest tu pewna firma co Regesta się zwie, Że jest najlepsza każdy o tym wie. Mogę tylko ciągle wzdychać… Oh Regesta co za szycha"!

  - Marika i Magda - Dział ZIR
 • Klaudia - Dział Fakturowania TS

  "Zawsze blisko, zawsze gotowi, zawsze na czas".

  - Klaudia - Dział Fakturowania TS
 • Jacek - Kierownik ZiR

  "Czy za biurkiem czy w kabinie czas w Regeście super płynie".

  - Jacek - Kierownik ZiR
 • Klient, Firma

  Niskie ceny terminowość, dbałość o ładunek, miła obsługa oraz podgląd na trasę transportowanego towaru. Polecam!

  - Klient, Firma