Nowoczesna firma transportowa

REGESTA Spółka Akcyjna

świadczy profesjonalne usługi z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji krajowej i międzynarodowej.

Specjalizujemy się w transportach naczepami typu coil-mulda. Dużą część naszych Klientów stanowią firmy produkcyjne i handlowe branży stalowej i motoryzacyjnej. Wysoka jakość świadczonych przez naszą firmę usług znalazły także uznanie wśród przedsiębiorstw związanych z przemysłem drzewnym, budowlanym oraz papierniczym.

Zajmujemy się także sprzedażą hurtową i detaliczną paliw płynnych. Klientom detalicznym i instytucjonalnym oferujemy etyliny, olej napędowy oraz olej opałowy do systemów grzewczych niezmiennie wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Swoim Klientom oferujemy również usługi z zakresu magazynowania wraz z kompleksową obsługą logistyczną, stosownie do ich potrzeb.

Dysponujemy zespołem doświadczonych pracowników oraz nowoczesnym, spełniającym międzynarodowe standardy taborem.

misja i wizja

Misja

Misją naszej firmy jest świadczenie usług, których jakość, atrakcyjność i nowoczesność zapewni partnerom pełne zadowolenie, a Spółce pomyślny rozwój. Prowadzimy działalność na zasadach zdrowej i uczciwej konkurencji oraz poszanowania dobrych obyczajów i słuszności interesów klienta. Wartością nadrzędną jest szacunek i dbałość o potrzeby człowieka w kontaktach wewnątrz i na zewnętrz organizacji.

Wizja

Pragniemy być liderem w zakresie jakości świadczonych usług transportowych i rozwiązań logistycznych. Działając w sposób odpowiedzialny, dążymy do stałego podnoszenia wartości firmy, zapewnienia partnerom satysfakcji biznesowej, a pracownikom i społeczności lokalnej bezpieczeństwa.

Co nas wyróżnia
na rynku transportowym?

Od ponad 28 lat rozwijamy się na rynku transportowym i logistycznym. Nieustannie unowocześniamy naszą flotę transportową i podnosimy kwalifikacje pracowników. Zawsze liczymy się z oczekiwaniami klienta.

  • Nowoczesna, spełniająca międzynarodowe standardy flota dostosowana do wymogów branżowych - 330 jednostek własnych i 500 podwykonawców
  • Zaawansowane systemy IT, min monitoring i statusy reralizacji zlecenia, bieżące raportowanie, historia zrealizowanych usług. Zarządzanie komunikacją wewnątrz firmy - system klasy ERP
  • Dedykowane zespoły kompetencyjne do obsługi poszczególnych branż
  • Kompleksowa obsługa logistyczna klienta
  • Eksperckie podejście do realizowanycjh projektów
  • Trzy strategicznie zlokalizowane bazy transportowe /Pińczów, Tychy, Słubice/
  • Posiadamy Certyfikaty ISO9001:2015, ISO14001
  • Terminowość i sprawne działanie
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Społeczna odpowiedzialności biznesu
Poznaj naszą ofertę
28

lat doświadczenia

644

pracowników

86 tys.

zleceń rocznie

100 tys.

kilometrów pokonywanych dziennie

330

własnych jednostek transportowych

85

doświadczonych spedytorów i dyspozytorów

1 cel

satysfakcja klienta

Nasi specjaliści przygotują niezobowiązującą ofertę transportu ciężarowego Państwa towarów