Nowoczesna firma transportowa

REGESTA Spółka Akcyjna

świadczy profesjonalne usługi z zakresu transportu samochodowego  towarów oraz spedycji krajowej i międzynarodowej.

Specjalizujemy się w transportach naczepami typu coil-mulda. Dużą część naszych Klientów stanowią firmy produkcyjne oraz handlowe branży metalowej. Wysoka jakość świadczonych przez naszą firmę usług znalazła także uznanie wśród przedsiębiorstw związanych z branżą PV, dla których organizujemy regularne transporty paneli fotowoltaicznych drogą morską i lądową.

Zajmujemy się także sprzedażą hurtową i detaliczną paliw płynnych. Klientom detalicznym i instytucjonalnym oferujemy etyliny, olej napędowy oraz olej opałowy do systemów grzewczych niezmiennie wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Swoim klientom oferujemy również zaawansowane usługi logistyki kontraktowej oparte na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych oraz wykwalifikowanej kadrze specjalistów.

Stosujemy też elastyczne rozwiązania w zakresie organizacji transportu i spedycji morskiej wraz z pełną, towarzyszącą obsługą operacyjną: portową, celną, magazynową, zarówno dla frachtów FCL, jak i LCL.


 

misja i wizja

Misja

Misją naszej firmy jest świadczenie usług, których jakość, atrakcyjność i nowoczesność zapewni partnerom pełne zadowolenie, a Spółce pomyślny rozwój. Prowadzimy działalność na zasadach zdrowej i uczciwej konkurencji oraz poszanowania dobrych obyczajów i słuszności interesów klienta. Wartością nadrzędną jest szacunek i dbałość o potrzeby człowieka w kontaktach wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Wizja

Pragniemy być liderem w zakresie jakości świadczonych usług transportowych i rozwiązań logistycznych. Działając w sposób odpowiedzialny, dążymy do stałego podnoszenia wartości firmy, zapewnienia partnerom satysfakcji biznesowej, a pracownikom i społeczności lokalnej bezpieczeństwa.

Co nas wyróżnia
na rynku transportowym?

Od ponad 28 lat rozwijamy się na rynku transportowym i logistycznym. Nieustannie unowocześniamy naszą flotę transportową i podnosimy kwalifikacje pracowników. Zawsze liczymy się z oczekiwaniami klienta.

  • Nowoczesna, spełniająca międzynarodowe standardy flota dostosowana do wymogów branżowych - 340 jednostek własnych i 500 podwykonawców
  • Zaawansowane systemy IT, m.in. monitoring i statusy realizacji zlecenia, bieżące raportowanie, historia zrealizowanych usług. Zarządzanie komunikacją wewnątrz firmy - system klasy ERP
  • Dedykowane zespoły kompetencyjne do obsługi poszczególnych branż
  • Kompleksowa obsługa logistyczna klienta
  • Eksperckie podejście do realizowanych projektów
  • Trzy strategicznie zlokalizowane bazy transportowe /Pińczów, Tychy, Słubice/
  • Posiadamy Certyfikaty ISO9001:2015, ISO14001
  • Terminowość i sprawne działanie
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Społeczna odpowiedzialność biznesu
Poznaj naszą ofertę
28

lat doświadczenia

694

pracowników

80 tys.

zleceń rocznie

165 tys.

kilometrów pokonywanych dziennie

340

własnych jednostek transportowych

100

doświadczonych spedytorów i dyspozytorów

1 cel

satysfakcja klienta

Nasi specjaliści przygotują niezobowiązującą ofertę transportu ciężarowego Państwa towarów