Co Nas wyróżnia?

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności i uruchomieniem pełnooperacyjnego własnego magazynu w Gdańsku w bliskiej lokalizacji portu Baltic Hub, własnej Agencji Celnej oraz Składu Celnego, naszym klientom oferujemy elastyczne rozwiązania w zakresie organizacji transportu i spedycji morskiej wraz z pełną, towarzyszącą obsługą operacyjną: portową, celną, magazynową, zarówno dla frachtów FCL, jak i LCL.

Stosujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie planowania frachtu morskiego, dzięki czemu gwarantujemy niezawodność i terminowość dostaw, kompleksowo dostosowując ofertę na indywidualne ptorzeby klienta.

Organizujemy transporty kontenerowe, obsługujemy eksport i import międzykontynentalny z i do najdynamiczniej rozwijającego się w Europie portu Baltic Hub Gdańsk.

Nasza silna pozycja operatora logistycznego i europejskiego lidera w organizacji łańcucha dostaw w pełni pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów w usłudze door-to-door, korzystając z własnych zasobów organizacji transportu drogowego, morskiego jak i własnych usług magazynowych, tworząc dedykowane rozwiązania multimodalne.

Dzięki rozległej sieci agentów transportu morskiego jesteśmy w stanie zagwarantować klientom konkurencyjne stawki frachtowe.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Oferujemy:

  • obsługę importu i eksportu
  • operacje logistyczne i możliwości transportowe w głównych europejskich portach: Gdańsk, Rotterdam, Antwerpia, Hamburg
  • organizację transportów z głównych portów w Chinach,
  • obsługę celną,
  • współpracę z głównymi armatorami morskimi
  • indywidualną ofertę dla przesyłek pełnokontenerowych FCL i drobnicowych LCL, niezależenie od wolumenu
  • organizację całego łańcucha dostaw, door-to-door

 

Bezpieczny transport

Bezpieczny transport

Ładunek ubezpieczony

Zamów bezpłatną wycenę transportu

Nasi specjaliści przygotują niezobowiązująca ofertę transportu ciężarowego Państwa Towarów

Zamów
Regesta S.A.
Nasza flota transportowa

Nasza flota transportowa

W chwili obecnej REGESTA Spółka Akcyjna dysponuje własną flotą w ilości 330 ciągników siodłowych i 380 naczep. Zobacz....