Spotkanie Liderów Branży Transportowej na czele z Regestą

Z dumą informujemy, że 5 października 2023 roku prelegentem na konferencji Transport i Logistyka Polska był nasz Dyrektor Operacyjny, Marcin Szostak, który prezentował zagadnienia z tematu skutecznej strategii przewoźników. W wydarzeniu udział wzięli również nasz Dyrektor Transportu, Maksymilian Cukrowicz, oraz nasz Dyrektor Spedycji i Obsługi Klienta, Renata Talar, którzy na co dzień dbają o rozwój strategicznych obszarów działania naszej firmy w Działach Operacyjnych TSL.

Spotkanie to było kolejnym z cyklu regionalnych Spotkań Liderów Branży Transportowej, które jest organizowane przez TLP i Santander Bank Polska, na których porusza się najważniejsze tematy dotyczące funkcjonowania naszego sektora. 

Nasza firma od wielu lat jest członkiem TLP, organizacji pracodawców firm transportowo-logistycznych, będących uznanymi przedsiębiorcami na rynku pracy, zatrudniających kilkuset pracowników, a nasz prezes, Rafał Kwiecień od 5 lat zasiada w jej Radzie Nadzorczej.

Zadaniem członków TLP jest dbanie o pozytywny wizerunek polskiego transportu drogowego, wpływanie na sytuację i kształt prawny branży oraz chronienie jej interesów, dlatego też celem naszych działań jest to, aby sektor transportu drogowego rósł w siłę.