Zakończenie sezonu 2022 dla kolarzy z Regesta Team

Wśród naszych kolarzy mamy tegorocznego Mistrza Polski — Pawła Szymańskiego, który swój sukces odniósł w Rowerowych Mistrzostwach Polski Policji w Dobczycach i Myślenicach.

Wielki sukces odniósł również Sławomir Wyrzycki, startując w ogólnopolskim wyścigu kolarskim Tour de Powiśle Dąbrowskie, zwyciężając bezkonkurencyjnie w swojej kategorii wiekowej i zajmując II miejsce OPEN.

Kolejnym startem naszych zawodników był wyścig w jeździe indywidualnej na czas w Jędrzejowie. Pierwsze dwa miejsca na podium zajęli kolarze REGESTA TEAM, zwycięzcą wyścigu został Sławomir Wyrzycki, II miejsce zajął Paweł Szymański.

25 czerwca w Psarach odbyły się Mistrzostwa Polski Masters w kolarstwie szosowym. Sławomir Wyrzycki zajął w tym wyścigu bardzo dobre V miejsce.

W dniach 6-7 sierpnia odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w jeździe indywidualnej na czas oraz w wyścigu ze startu wspólnego. W obu wyścigach z powodzeniem startował Paweł Szymański, zdobywając dwa złote medale.

31 lipca Paweł Szymański REGESTA TEAM, który od kilku lat należy do Reprezentacji Polskiej Policji, startował w TOUR DE POLOGNE AMATORÓW w Arłamowie. W ramach tego wyścigu odbyły się Górskie Mistrzostwa Polski Policji – nasz zawodnik otarł się o podium, zajmując wysokie IV miejsce.

W pierwszy weekend września w Solcu-Zdroju odbył się XXXI Memoriał tragicznie zmarłego kolarza i trenera Andrzeja Imosy. W tym wyścigu Sławomir Wyrzycki zajął II miejsce a Paweł Szymański III.

W tym sezonie nasz kolarski team reprezentowali: Paweł Szymański, Sławomir Wyrzycki, Robert Peterczuk, Artur Wojniak i Jacek Stachurski.

Wszystkim Panom dziękujemy za walkę, determinację, niezwykłą pasję i chęci.