Odznaka honorowa „Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej"
Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Wami informacją, że nasz Prezes, Rafał Kwiecień otrzymał bardzo ważną dla wszystkich transportowców branżową odznakę honorową "Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej"

Jest to wyróżnienie nadawane przez Ministra Infrastruktury, a ustanowione na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 22 listopada 2000 roku. Przyznawane jest transportowcom, którzy mieli swój niewątpliwy wkład w budowanie pozycji tej dziedziny gospodarki narodowej na arenie krajowej i międzynarodowej. 

Rafał Kwiecień, jest Prezesem naszej firmy już 25 lat, a od trzech lat także członkiem Rady Związku Pracodawców TLP Transport i Logistyka Polska - jednej z najważniejszych organizacji branżowych w Polsce i organizacją zrzeszającą największe firmy transportowe w Polsce. Profesjonalizm i jakość będące standardami jego pracy, wykreowały wizerunek naszej firmy, która dzisiaj podbija Europę i osiąga najwyższy poziom stabilności na polskim rynku. Transport Regesta tworzy dziś fundament jednej z najważniejszych części gospodarki jaką jest branża logistyczna. Jego kreatywne pomysły, konsekwencja w działaniu i niebywała intuicja, bardzo szybko doprowadziły firmę na szczyt polskiego transportu i międzynarodowej logistyki. Obecnie oprócz zarządzania firmą, skutecznie i konsekwentnie działa na rzecz budowania wizerunku branży.