Szlachetna Paczka 2020

Sobota, 12.12.2020, Tagi: pomoc, pińczów

Szlachetna Paczka 2020

Chociaż rok jest wyjątkowo trudny, nie mogliśmy stać obojętnie wobec potrzebujących. Dlatego także w tym roku zdecydowaliśmy się przystąpić jako darczyńca do programu Szlachetna Paczka. Spośród opublikowanej listy rodzin, które potrzebują pomocy wybraliśmy dwie, dla których, zgodnie z zapotrzebowaniem, przygotowaliśmy prezenty. Był to mieszkający samotnie, schorowany Pan Bogdan i czteroosobowa rodzina Pani Katarzyny, która zmaga się z ubóstwem i problemami zdrowotnymi. 

Dzięki zaangażowaniu całej firmy uzbieraliśmy potrzebne środki, a dzięki doskonałej pracy zespołowej Wolontariuszy z Gesty Regesty! Xała logistyka przebiegała bez zastrzeżeń. W końcu na logistyce znamy się jak mało kto! Doskonały podział obowiązków przyczynił się do błyskawicznej zbiórki, zakupów potrzebnych produktów, zapakowania wszystkiego i dostarczenia do rodzin. 

Gesty Regesty po raz kolejny spisały się na medal! Radość na twarzach i łzy w oczach pojawiły się nie tylko u darczyńców, ale także u obdarowanych. Bo fajnie jest pomagać!