Aktualności i wydarzenia

2017-04-07 14:19:42

Sześćsetny DAF dla firmy REGESTA S.A.

28 marca 2017 r. do grupy pojazdów z logiem REGESTA dołączyło kolejne 25 ciągników DAF XF 460 FT SSC Low Deck – w tym sześćsetny już pojazd tej marki we flocie firmy.

2015-11-02 09:23:33

Zmiana siedziby Spółki.

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 02 listopada 2015 roku ulega zmianie adres siedziby spółki REGESTA S.A. z dotychczasowego na  28-400 Pińczów, ul. Nowowiejska 52a.

pozostale aktualnosci


Zobacz

Dział Fakturowania TS


Damian Starzyński
Kierownik Działu Fakturowania TS

tel. (+48 41) 358 27 50
fax (+48 41) 358 27 56
GSM: (+48) 698 989 367
e-mail: damian.starzynski@regesta.pl

 


Agnieszka Kogut
Specjalista ds. fakturowania TS

tel. (+48 41) 358 27 54
fax (+48 41) 358 27 56
e-mail: agnieszka.kogut@regesta.pl



Ewelina Jaworska
Specjalista ds. fakturowania TS

tel. (+48 41) 358 27 53
fax (+48 41) 358 27 56
e-mail: ewelina.jaworska@regesta.pl

 


Agata Janiec 
Specjalista ds. fakturowania TS

tel. (+48 41) 358 27 55
fax (+48 41) 358 27 56
e-mail: agata.janiec@regesta.pl



Iwona Prokop
Specjalista ds. fakturowania TS

tel. (+48 41) 358 27 52
fax (+48 41) 358 27 56
e-mail: iwona.prokop@regesta.pl


 

Klaudia Chrobot
Referent ds. fakturowania TS

tel. (+48 41) 358 27 51
fax (+48 41) 358 27 56
e-mail: klaudia.chrobot@regesta.pl


 

Beata Salus
Referent ds. fakturowania TS

tel. (+48 41) 358 27 55
fax (+48 41) 358 27 56
e-mail: beata.salus@regesta.pl