Aktualności i wydarzenia

2017-04-07 14:19:42

Sześćsetny DAF dla firmy REGESTA S.A.

28 marca 2017 r. do grupy pojazdów z logiem REGESTA dołączyło kolejne 25 ciągników DAF XF 460 FT SSC Low Deck – w tym sześćsetny już pojazd tej marki we flocie firmy.

2015-11-02 09:23:33

Zmiana siedziby Spółki.

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 02 listopada 2015 roku ulega zmianie adres siedziby spółki REGESTA S.A. z dotychczasowego na  28-400 Pińczów, ul. Nowowiejska 52a.

pozostale aktualnosci


Zobacz

Osiągnięcia

Firma REGESTA S.A. zajęła 70 miejsce wśród najbardziej efektywnych ekonomicznie firm logistycznych w 2011r. Ranking obejmował 1500 największych firm w branży.

Firma REGESTA S.A. uplasowała się także na 54 pozycji wśród firm transportowo-logistycznych o największych przychodach ze sprzedaży.

 top1500.jpg

Program badawczy Top 1500 organizuje od 2004 roku agencja badawcza Data Group Consulting oraz wydawnictwo Eurologistics. Celem programu jest wskazanie najbardziej efektywnych strategii zarządzania w transporcie i logistyce oraz promocja najlepszych firm na rynku. Od wielu lat, na podstawie analizy sprawozdań finansowych z trzech ostatnich okresów obrachunkowych, publikowany jest ranking największych firm z całej branży logistycznej. Obecnie – po raz pierwszy – opublikowano ponadto listę najefektywniej zarządzanych firm transportowych.

Zebrany w ramach badań materiał umożliwia wyszukanie i porównywanie podstawowych danych o kilku tysiącach firm działających w branży. Dane finansowe, jakie z tego badania otrzymano, mogą posłużyć firmom transportowym do porównania osiąganych wyników na tle konkurencji, ale także klientom firm transportowych w celu bardziej świadomego doboru partnerów biznesowych.

 


REGESTA S.A. została laureatem Złotych Certyfikatów Rzetelności 2012

Program Złote Certyfikaty Rzetelności jest organizowany przez Rzetelną firmę pod patronatem m.in. Krajowego Rejestru Długów i honorowym patronatem Ministra Gospodarki.

Wyróżnienie przyznawane jest podmiotom gospodarczym za szerzenie etycznych zasad w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności.

Złote Certyfikaty Rzetelności to świadectwo uczciwości i solidności. Legitymujące się nimi firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami, ale także olbrzymi wpływ na jakość polskiej gospodarki.

Certyfikat jest także kolejnym potwierdzeniem, że nasza firma jest godną zaufania i traktującą zarówno swoich klientów jak i dostawców z należytym szacunkiem oraz uwzględnieniem ich potrzeb.

zcr.jpg

 


Nasza firma została laureatem plebiscytu Filary Polskiej Gospodarki 2008.
Filary Polskiej Gospodarki to ranking przygotowany przez dziennik „Puls Biznesu" i międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet. Ma on na celu promowanie i nagradzanie firm, które są ważne w swoich regionach, nie tylko ze względu na skalę działania, ale także ze względu na ich znaczenie dla lokalnej społeczności. Filary Polskiej Gospodarki to średnie i duże przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność w sposób uczciwy i przejrzysty, osiągają wyśmienite wyniki finansowe, ale jednocześnie wykazują wysoki poziom wrażliwości społecznej i potrafią pozytywnie reagować na potrzeby okolicznych mieszkańców.

Firmy, które otrzymały tytuł Filara Polskiej Gospodarki 2008 były wyłaniane w dwóch etapach. Pierwszy z nich należał do wywiadowi gospodarczej Dun and Bradstreet, która przygotowała listę nominowanych firm z każdego województwa na podstawie wskaźników ekonomicznych. W drugim etapie odbyło się głosowanie mieszkańców regionu na wybraną firmę. Firma, która zwyciężyła w danym województwie otrzymała tytuł Filara Polskiej Gospodarki 2008 roku.

filary2008.jpg

 


Firma REGESTA znalazła się na czołowym miejscu w województwie świętokrzyskim oraz na bardzo wysokiej pozycji w skali kraju w rankingu DIAMENTY FORBES"A 2009.
Diamenty Forbes"a są prestiżowym rankingiem prezentującym polskie przedsiębiorstwa, które najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość w ostatnich trzech latach, zarówno w skali województwa, jak i kraju.

Lista opracowana została na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Do wyceny wykorzystano dane z lat 2005 – 2007 uwzględniające m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje.

Przy tworzeniu rankingu współpracowała Wywiadownia Gospodarcza Dun & Bradstreet, która przy tworzeniu zestawienia uwzględnia firmy, które w terminie złożą do KRS-u swoje sprawozdania finansowe za rok 2007 lub opublikują je w Monitorze Polskim B.

Diament_FORBESa.gif 

 


Firma REGESTA w latach 2006, 2007 i 2008 znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu. Jest to potwierdzenie przynależności firmy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Ranking Gazele Biznesu jest organizowany przez dziennik Puls Biznesu oraz wywiadownię gospodarczą Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o.

Rokrocznie kryteria doboru firm do rankingu są takie same. Podstawowe znaczenie ma więc szybki i stały rozwój w kolejnych 3 latach, ale szczególnie ważną cechą jest też wiarygodność biznesowa i przejrzystość notowanych firm.

 Logo_Gazele_Biznesu_2008_lzejsze.jpg